Dla serwisów i sklepów

Zapraszamy do współpracy serwisy motocyklowe, sklepy motoryzacyjne, a także autoryzowane serwisy konkurencyjnych marek. Nigdy wcześniej dostęp do oryginalnych części i akcesoriów Kawasaki nie był tak prosty.

"Autoryzowany punkt sprzedaży oryginalnych części i akcesoriów Kawasaki"

Korzyści wynikające z podpisania umowy współpracy.

  • zgoda na wykorzystanie logo Kawasaki
  • bardzo korzystne ceny zakupu
  • samodzielne składanie zamówień
  • dostawa towaru w ciągu 3 dni roboczych
  • koszt dostawy wynosi 0 zł. przy zamówieniu pow. 100 zł netto
  • brak przedpłat, zaliczek
  • dostęp do ofert promocyjnych Kawasaki

Serwis Monsterbike posiada największy magazyn części Kawasaki w Polsce. Możemy się pochwalić największą w naszym kraju sprzedażą części Kawasaki oraz akcesoriów Kawasaki, nasze doświadczenie owocuje dalszym wzrostem sprzedaży. Oryginalne części Kawasaki na wyciącnięcie ręki.

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt.

tel. 668 301 301

email. monsterbike@monsterbike.eu

 

Skontaktuj się z namizadzwoń do nas
+48 668 301 301

wyślij do nas e-mail
monsterbike@monsterbike.eu


Zobacz jak dojechać do Monsterbike

mapka dojazdu
Autoryzowany
serwis kawasaki


Autoryzowany serwis motocykli, skuterów i quadów Kawasaki w Warszawie. Części zamienne OEM Kawasaki

Zadaj pytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres e-mail/numer telefonu komórkowego/inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.