Gwarancja Plus

Pakiet Gwarancja Plus - przedłuż gwarancję o kolejne 24 miesiące

 

Przedłużona gwarancja - właściwy wybór.

 


Nowy pojazd Kawasaki to coś więcej niż zakup wyrobu technicznego o wysokiej jakości. Jest to również inwestycja w technologię, która wiele zyska, jeśli będzie właściwie obsługiwana i chroniona. Program przedłużonej gwarancji Kawasaki CARE (K-CARE) WarrantyPlus zapewnia wszystko, co niezbędne do tego, by ta inwestycja zwracała się w kolejnych latach w postaci długiej i bezawaryjnej eksploatacji sprzętu. Program K-CARE to prosty i niekłopotliwy sposób na przedłużoną jazdę z gwarancją pełnej sprawności.

Zakończenie gwarancji fabrycznej to jednocześnie zapoczątkowanie programu K-CARE, nawet jeśli właściciel pojazdu tego nie zauważa. Program przedłuża gwarancję na założoną przez właściciela liczbę kilometrów. Jeśli dowolna część pojazdu objęta programem ulega awarii na skutek wady produkcyjnej, serwis Kawasaki nieodpłatnie naprawi ją lub wymieni. Bez niespodzianek, bez opłat za robociznę lub części. Wystarczy ujęcie w programie.

Koszt przedłużenia gwarancji może łatwo się zwrócić. W przypadku wyjątkowo pechowej awarii koszt robocizny i części zamiennych może bowiem przekroczyć cenę całego programu.

Co więcej, jeśli właściciel decyduje się na sprzedaż pojazdu, przedłużona gwarancja zostaje przeniesiona na kolejnego właściciela bez dodatkowych opłat.

Zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe? Przyjrzyj się temu, co zyskujesz.

 

Skontaktuj się z namizadzwoń do nas
+48 668 301 301

wyślij do nas e-mail
monsterbike@monsterbike.eu


Zobacz jak dojechać do Monsterbike

mapka dojazdu
Autoryzowany
serwis kawasaki


Autoryzowany serwis motocykli, skuterów i quadów Kawasaki w Warszawie. Części zamienne OEM Kawasaki

Zadaj pytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres e-mail/numer telefonu komórkowego/inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.