Kawasaki KX250F 2018

KX250F monsterbike
 

Motocykl stworzony dla mistrzów

KX250F na rok 2018 to definicja szybkości, mocy oraz niesamowitej lekkości. Motocykl otrzymał lżejszą ramę oraz mniej ważący silnik przy uwzględnieniu nowatorskich rozwiązań technologicznych. KX250F zachwyca i ma zamiar dominować na torze!

 

ROK MODELOWY 2018 kx250f
CENA

35 900 PLN

   
POJEMNOŚĆ SILNIKA 249 cm³
MOC MAX.  
MAX. MOMENT  
WYSOKOŚĆ SIEDZENIA 945 mm
POJ. ZBIORNIKA 6,4 litra
MASA POJAZDU 104,5 kg

MALOWANIE

Lime Green
Lime Green

 

 

SPECYFIKACJA

 

 

GALERIA
kx250f
             

Monsterbike - autoryzowany salon Kawasaki w Warszawie.

Skontaktuj się z namizadzwoń do nas
+48 668 301 301

wyślij do nas e-mail
monsterbike@monsterbike.eu


Zobacz jak dojechać do Monsterbike

mapka dojazdu
Autoryzowany
serwis kawasaki


Autoryzowany serwis motocykli, skuterów i quadów Kawasaki w Warszawie. Części zamienne OEM Kawasaki

Zadaj pytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres e-mail/numer telefonu komórkowego/inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.