Kawasaki KX250F

KX250F

monsterbike
 

KX - moc i chwała

I początkujący zawodnicy i mistrzowie stający na podium zgodnie wybierają KX250. Kontrola startu, podwójne wtryskiwacze i zmodyfikowane zawieszenie - to wszystko czym pochwalić może się Kawasaki KX250 z 2016 roku.

 

ROK MODELOWY 2016 kx250f
CENA 31 900 PLN
     
POJEMNOŚĆ SILNIKA 249 cm³
WYSOKOŚĆ SIEDZENIA 945 mm
POJ. ZBIORNIKA 7,2 litrów
MOC 43,5 KM
MASA POJAZDU

106,2 kg

MALOWANIE

 
Lime Green  
   

 

SPECYFIKACJA

specyfikacja KX250F 2016

 

 

GALERIA
             
kxf250
             

Monsterbike - autoryzowany salon Kawasaki w Warszawie.

Skontaktuj się z namizadzwoń do nas
668 301 301

wyślij do nas e-mail
monsterbike@monsterbike.eu


Zobacz jak dojechać do Monsterbike

mapka dojazdu
Autoryzowany
serwis kawasaki


Autoryzowany serwis motocykli, skuterów i quadów Kawasaki w Warszawie.

Zadaj pytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres e-mail/numer telefonu komórkowego/inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.