Kawasaki KX450F 2018

KX450F monsterbike
 

Szybki podczas startu - pierwszy na mecie!

KX450F na sezon 2016 bierze swój potencjał z połączenia najmocniejszego silnika i najtrwalszego podwozia w historii. Prosta filozofia - więcej mocy z lepszą kontrolą ... i jeszcze więcej razy na podium! Ergonomiczny kształt, ultracienka obudowa silnika oraz super wytrzymałe zawieszenie i oto KX450 na rok 2018 - moc i chwała!

 

ROK MODELOWY 2018 kx450f
CENA

36 900 PLN

   
POJEMNOŚĆ SILNIKA 449 cm³
MOC MAX.  
MAX. MOMENT  
WYSOKOŚĆ SIEDZENIA 950 mm
POJ. ZBIORNIKA 6,3 litra
MASA POJAZDU 108,8 kg

MALOWANIE

Lime Green
Lime Green

 

 

SPECYFIKACJA

 

 

GALERIA
  kx450f
           

Monsterbike - autoryzowany salon Kawasaki w Warszawie.

Skontaktuj się z namizadzwoń do nas
+48 668 301 301

wyślij do nas e-mail
monsterbike@monsterbike.eu


Zobacz jak dojechać do Monsterbike

mapka dojazdu
Autoryzowany
serwis kawasaki


Autoryzowany serwis motocykli, skuterów i quadów Kawasaki w Warszawie. Części zamienne OEM Kawasaki

Zadaj pytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres e-mail/numer telefonu komórkowego/inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.