Kawasaki KX85 II

KX 85 II

duże koła

monsterbike
 

KX – motocykl, który tworzy zwycięzców

Model KX jest stworzony do wygrywania i dominowania podczas rywalizacji. Został stworzony dla zwycięzców. Najnowsze modele KX65 oraz KX 85 są w pełni przygotowane by stawić czoła wyzwaniom i pozwalają rozwijać talent młodym kierowcom, pomagając im równocześnie zdobywać wysokie noty w zawodach i wyścigach. 

 

ROK MODELOWY 2016 kx85 II
CENA 19 900 PLN
     
POJEMNOŚĆ SILNIKA 84 cm³
WYSOKOŚĆ SIEDZENIA 870 mm
POJ. ZBIORNIKA 5 litrów
MASA POJAZDU

77 kg

MALOWANIE

 
Lime Green  
   

 

SPECYFIKACJA

specyfikacja KX 85 II duże koła

 

 

GALERIA
             
             

Monsterbike - autoryzowany salon Kawasaki w Warszawie.

Skontaktuj się z namizadzwoń do nas
+48 668 301 301

wyślij do nas e-mail
monsterbike@monsterbike.eu


Zobacz jak dojechać do Monsterbike

mapka dojazdu
Autoryzowany
serwis kawasaki


Autoryzowany serwis motocykli, skuterów i quadów Kawasaki w Warszawie. Części zamienne OEM Kawasaki

Zadaj pytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres e-mail/numer telefonu komórkowego/inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.