Kawasaki Ninja 250SL KRT

NINJA 250SL

KRT Edition

monsterbike
 

Mały sportowiec

Smukły, lekki i kompaktowy jednak stworzony na wzór swoich większych braci z serii Supersport Kawasaki Ninja 250SL może pochwalić się dużą wydajnością, a podczas jazdy dostarcza sportowych emocji. Połączenie jednocylindrowego silnika z lekką kratownicową ramą odzwierciedla jego prawdziwą osobowość. Czy to w mieście czy na otwartej drodze zwinny Ninja będzie cieszył się uznaniem wielu kierowców.

 

 

ROK MODELOWY 2016 Ninja 250SL
CENA bez ABS z ABS
  00 000 PLN 00 000 PLN
     
POJEMNOŚĆ SILNIKA 249 cm³
MOC MAX. 28 KM
MAX. MOMENT 22,6 Nm
WYSOKOŚĆ SIEDZENIA 780 mm
POJ. ZBIORNIKA 11 litrów
MASA POJAZDU 151 kg / 152 kg ABS

MALOWANIE

 
Lime Green / Ebony  
   

 

SPECYFIKACJA

specyfikacja Ninja 250SL

 

 

GALERIA
             
Ninja 250SL KRT Ninja 250SL KRT          
             
             

Monsterbike - autoryzowany salon Kawasaki w Warszawie.

Skontaktuj się z namizadzwoń do nas
668 301 301

wyślij do nas e-mail
monsterbike@monsterbike.eu


Zobacz jak dojechać do Monsterbike

mapka dojazdu
Autoryzowany
serwis kawasaki


Autoryzowany serwis motocykli, skuterów i quadów Kawasaki w Warszawie.

Zadaj pytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres e-mail/numer telefonu komórkowego/inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.