Kawasaki Ninja H2

Ninja H2 monsterbike
 

Niewiarygodna konstrukcja

Punktem wyjścia dla stworzenia Ninja H2 było dążenie do zaoferowania motocyklistom czegoś, czego nigdy wcześniej nie doświadczyli. Przekonani, że naprawdę niezwykłe wrażenia z jazdy nie mogłyby być uzyskane na motocyklu, który zaledwie bazowałby na działaniu istniejących modeli, projektanci poświęcili się stworzeniu najnowocześniejszego motocykla od podstaw.

Model ten posiada homologację do jazdy po drogach publicznych.

 

ROK MODELOWY 2016 h2
CENA 109 000 PLN
   
POJEMNOŚĆ SILNIKA 988 cm³
MOC MAX. 210 KM
MAX. MOMENT 133,5 Nm
WYSOKOŚĆ SIEDZENIA 825 mm
POJ. ZBIORNIKA 17 litrów
MASA POJAZDU 238 kg

MALOWANIE

Mirror Coated Spark Black

SPECYFIKACJA

 

GALERIA
             
h2 h2 h2 h2
h2 h2 h2 h2 h2  
             

Monsterbike - autoryzowany salon Kawasaki w Warszawie.

Skontaktuj się z namizadzwoń do nas
668 301 301

wyślij do nas e-mail
monsterbike@monsterbike.eu


Zobacz jak dojechać do Monsterbike

mapka dojazdu
Autoryzowany
serwis kawasaki


Autoryzowany serwis motocykli, skuterów i quadów Kawasaki w Warszawie.

Zadaj pytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres e-mail/numer telefonu komórkowego/inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.