Kawasaki Ninja H2R

Ninja H2R monsterbike
 

Niewiarygodna konstrukcja

Punktem wyjścia dla stworzenia Ninja H2 było dążenie do zaoferowania motocyklistom czegoś, czego nigdy wcześniej nie doświadczyli. Przekonani, że naprawdę niezwykłe wrażenia z jazdy nie mogłyby być uzyskane na motocyklu, który zaledwie bazowałby na działaniu istniejących modeli, projektanci poświęcili się stworzeniu najnowocześniejszego motocykla od podstaw.

Model ten nie jest przeznaczony do jazdy po drogach publicznych.

 

ROK MODELOWY 2016 h2r
CENA 218 000 PLN
   
POJEMNOŚĆ SILNIKA 988 cm³
MOC MAX. 326 KM
MAX. MOMENT 165 Nm
WYSOKOŚĆ SIEDZENIA 830 mm
POJ. ZBIORNIKA 17 litrów
MASA POJAZDU 216 kg

MALOWANIE

Mirror Coated Spark Black

SPECYFIKACJA

SPECYFIKACJA

 

GALERIA
             
h2r 2 h2r 3
       
             

Monsterbike - autoryzowany salon Kawasaki w Warszawie.

Skontaktuj się z namizadzwoń do nas
668 301 301

wyślij do nas e-mail
monsterbike@monsterbike.eu


Zobacz jak dojechać do Monsterbike

mapka dojazdu
Autoryzowany
serwis kawasaki


Autoryzowany serwis motocykli, skuterów i quadów Kawasaki w Warszawie.

Zadaj pytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres e-mail/numer telefonu komórkowego/inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.