Maxi skutery

Pierwszy w historii europejskiego rynku miejski skuter Kawasaki J300 łączy w sobie komfort i wygodę podróżowania oraz charakterystyczny design, który od razu sprawia, iż jest on rozpoznawalny jako Kawasaki. Jego sportowe zacięcie dostarczy odrobiny szaleństwa i zabawy podczas jazdy, a w tej charakterystycznej wersji Special Edition jeszcze lepiej wpisze się on w styl Kawasaki. Od teraz dostępny jest młodszy brat z mniejszą pojamnością silnika Kawasaki J125.

 

Promocja !!! Promocja !!!
J125 2018 Kawasaki J300
J125 J300
   

 

 

Skontaktuj się z namizadzwoń do nas
668 301 301

wyślij do nas e-mail
monsterbike@monsterbike.eu


Zobacz jak dojechać do Monsterbike

mapka dojazdu
Autoryzowany
serwis kawasaki


Autoryzowany serwis motocykli, skuterów i quadów Kawasaki w Warszawie.

Zadaj pytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres e-mail/numer telefonu komórkowego/inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.