O nas

   KAWASAKI WARSZAWA

 

MonsterBike - dealer Kawasaki w Warszawie.

 

W naszej ofercie pojazdów każdy znajdzie coś dla siebie. Maxi skutery J125 oraz J300, motocykle sportowe Ninja, motocykle turystyczne Versys i Z1000SX, motocykle typu naked Z1000, Z900, a także skutery wodne Jet-Ski, quady oraz pojazdy użytkowe Mule. Posiadamy największą w Polsce kolekcję odzieży motocyklowej i codziennej Kawasaki ale również gadżety i akcesoria oferowane przez "Zielonych".

Oferujemy pomoc w uzyskaniu finansowania oraz ubezpieczenia pojazdów.

Nasz serwis doceniony przez szerokie grono klientów oferuje usługi serwisowe od pompowania kół do napraw powypadkowych i remontów kapitalnych silnika. Naprawy powypadkowe to codzienność dla naszego serwisu dlatego wiemy jak postępować z każdym towarzystwem ubezpieczeniowym co przyśpiesza naprawę. Posiadamy największy w Polsce magazyn oryginalnych części Kawasaki co jest konieczne do sprawnego prowadzenia prac serwisowych. Pojazdy Kawasaki, które przechodzą przez sprawne ręce naszych mechaników są dokładnie sprawdzane i naprawiane tak by moża było bezpiecznie poruszać się po drogach.

Fachowa pomoc, miła obsługa i sympatyczna atmosfera gwarantowane.

Monsterbike ZX-10r

Skontaktuj się z namizadzwoń do nas
668 301 301

wyślij do nas e-mail
monsterbike@monsterbike.eu


Zobacz jak dojechać do Monsterbike

mapka dojazdu
Autoryzowany
serwis kawasaki


Autoryzowany serwis motocykli, skuterów i quadów Kawasaki w Warszawie.

Zadaj pytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres e-mail/numer telefonu komórkowego/inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.