Motocykle i skutery

Kawasaki to światowa marka.
“Naszym celem jest umożliwienie kierowcom wiekszej kontroli nad wysoko wydajnymi motocyklami Kawasaki nie zapominając o satysfakcji z jazdy.”

Oddział Kawasaki produkujący motocykle i silniki jest jedyną częścią Kawasaki Heavy Industries, Ltd. która dostarcza produkty bezpośrednio do odbiorców indywidualnych.

Od zawsze motocykle Kawasaki zachwycały swoimi osiągami i co równie ważne wyglądem. Konkurencyjne marki robią co mogą by dotrzymać kroku "zielonym" maszynom.

Motocykle Kawasaki zawsze zachwycały osiągami i dbałością o szczegóły, w salonie Monsterbike można obejżeć niemal wszystkie modele pojazdów Kawasaki.

ZX-10R

 

Skontaktuj się z namizadzwoń do nas
+48 668 301 301

wyślij do nas e-mail
monsterbike@monsterbike.eu


Zobacz jak dojechać do Monsterbike

mapka dojazdu
Autoryzowany
serwis kawasaki


Autoryzowany serwis motocykli, skuterów i quadów Kawasaki w Warszawie. Części zamienne OEM Kawasaki

Zadaj pytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres e-mail/numer telefonu komórkowego/inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.