Zimowanie motocykli

Zimowanie motocykli w Warszawie.

Oferujemy możliwość bezpiecznego przechowania motocykla w naszej firmie. Zimowanie motocykli w Warszawie nigdy nie było tak proste i bezpieczne jak teraz.

Monsterbike oferuje bezpieczny, suchy kąt dla Twojego motocykla i profesjonalną obsługę na czas postoju.
Nasza oferta zapewnia:
• obiekt monitorowany z ochroną
• obsługę akumulatora
• ubezpieczenie pojazdu
• zabezpieczenie opon


Wszystkie pojazdy zostaną przygotowane do wydania w należyty sposób, więc nie będzie problemu z luźnym i suchym łańcuchem, niskim ciśnieniem w oponach czy akumulatorem bez prądu.
Oferujemy również bezpieczny transport motocykli od i do klienta naszym pojazdem na terenie Warszawy i bliskich okolic. Transport z odleglejszych rejonów ustalamy indywidualnie.

Ceny brutto:
motocykle 100 zł – za każdy rozpoczęty miesiąc
skutery wodne 180 zł – za każdy rozpoczęty miesiąc

Minimalny okrez zimowania to 4 miesiące.

UWAGA !!!

Jeśli zlecicie nam przegląd swojego pojazdu podczas zimowania otrzymacie 10% rabatu na części oraz robociznę.

Zapraszamy.

 

zimowanie motocykli w Warszawie

Skontaktuj się z namizadzwoń do nas
668 301 301

wyślij do nas e-mail
monsterbike@monsterbike.eu


Zobacz jak dojechać do Monsterbike

mapka dojazdu
Autoryzowany
serwis kawasaki


Autoryzowany serwis motocykli, skuterów i quadów Kawasaki w Warszawie.

Zadaj pytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres e-mail/numer telefonu komórkowego/inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.